19 березня 2017 р.

Модифікація зарядного пристрою бездротових навушників THOMSON

Використовую для переогляду фільмів з телевізора коли всі відпочивають за допомогою бездротових навушників  THOMSON WHP 660.
Бездротові навушники  THOMSON WHP 660.
Так як модуль передачі був зафіксований за телевізором, тому заряджати акумулятори прийшлось окремо у зарядному пристрої. Але заряджання акумуляторів формату ААА, з часом стало не дуже приємно, так як вони старіли і швидко розряджалися. Тому я адаптував вільний від старої батареї ноутбуку, елементі 18650 .

Закріпивши його на великій дузі над головою, не естетично зате працювало. Підключення елемента до навушників було замість зарядного пристрою. Так я заряджав батарею окремо, використовуючи метод як і у публікації "Аварійне освітлення на світлодіодах та елементі 18650" з використанням популярної плати для заряду літієвої батареї MP1405 (03962A) (Купував на АліЕкспресс по 0.34$).
MP1405 (03962A)
Але у останнє заряджання, переплутав полярність батареї, і плата для заряду літієвої батареї MP1405 вийшла з ладу. Тому прийняв рішення вбудувати плату в навушники забезпечивши таким чином і захист бактерії 18650 від пере розряду.
Відсік для акумуляторів легко знімається, у корпусі створив отвір для роз'єму USB, і на термічному клею закріпив плату MP1405.
Монтаж зарядної плати в навушниках.
Навушник після модифікації.
Ось так виглядають навушники після модифікації.
Наступним чином створю відсік для батареї 18650 з шприцу на 10 кубів.

Немає коментарів:


Коли забув ти рідну мову, біднієш духом ти щодня...
When you forgot your native language you would become a poor at spirit every day ...

Д.Білоус / D.Bilous
Рабів до раю не пускають. Будь вільним!

ipv6 ready