20 січня 2016 р.

Клавіатура (i8+ 2.4GHz Mini Wireless Keyboard) її начинка з середини


Замовив собі такий пристрій до Android TV BOX "MXQ S805 1G/8G": -  Клавіатура "i8+ 2.4GHz Mini Wireless Keyboard Air Mouse Touchpad Handheld for Android TV BOX".
Ця версія працює від 2х батарейок "AAA", але існує версія з вбудованим акумулятором і  заряджається від порту USB . У цій версії USB порт присутній, але від нього ніякого сенсу. На фото (що далі) видно, що відсутня мікросхема після роз'єму USB, котра напевно що відповідає за заряджання акумулятора. Присутній фізичний вимикач живлення від батарейок. Напруга 3В, від батарейок, трохи піднімається бустером, прогнозовано за візуальним оглядом.
Зв'язок виконується не через Bluetooth, а за допомогою свого окремого модуля що зберігається у відсіку з батарейками. Він вставляється у USB порт пристрою, і визначається як стандартні пристрої "HID Keyboard Device" та "HID-compliant mouse".
На передній панелі присутні 3 світлодіоди, синій що плата споживає енергію, рівень батареї - не використовується при роботі від батарейок, та індикацією передачі та прийому бездротового сигналу. Але для мене яскравість світлодіодів є завеликою, тому вирішив розібрати клавіатуру та зменшити яскравість.
Після певної неактивності, клавіатура засинає. Для пробудження необхідно натиснути любу клавішу, але вона не буде передана і її повинно буде натиснути ще раз. Те саме необхідно робити щоб використати сенсорну панель.
На панелі працює скролінг, якщо проводити двома пальцями. Для симуляції лівого та правого кліку мишки присутні окремі клавіші, котрі продубльовані.
TV BOX "MXQ", клавіатуру бачить без проблем. Fn+Enter (Ctrl-Alt-Del) перезавантажує систему. Всі мультимедійні клавіші працюють. Для перемикання розкладки клавіатури, в системи потрібно зробити налаштування. На зображені показані мої налаштування. Перемикається розкладка через Ctrl-Space.


При роботі з програмою KODI, з'являються деякі можливості. Клавіша "С", виклик контекстного меню, аналог клавіші на пульті дистанційного керування.
Клавіша "O", дає детальну технічну інформацію про кодек режим відтворення, тощо.
Клавіша "I", дає інформацію про файл що відтворюється, поточний час, час закінчення.
Повний перелік клавіш на сайті виробника http://kodi.wiki/view/Keyboards.

Клавіша "O", технічна інформація про відтворюваний відео файл
Клавіша "I", медіа інформація про відео
Ось надаю зображення розібраного стану клавіатури. 

 

Контролер клавіатури, та зв'язку
Контролер клавіатури, та зв'язку: Beken Corporation, BK2433, "2.4 - GHz Wireless System On-Chip".
BK2433 є одна мікросхема з вбудованим BK51 процесором, компактним USB-ключем і радіочастотним трансивером BK2423 на 2.4GHz. Він підтримує широкий спектр додатків, включаючи:
  • Периферійні пристрої для ПК
  • Миша, Клавіатура
  • Ігрові маніпулятори
  • Віддалене керування
  • Аудіо, Відео
  • Розваги
  • Домашні системи
  • Системи безпеки
  • Системи фінансових розрахунків
  • Системи тривоги

Контролер сенсорної панелі
Відсутня частина що відповідає за заряд.

Зменшення яскравості світлодіода


Немає коментарів:


Коли забув ти рідну мову, біднієш духом ти щодня...
When you forgot your native language you would become a poor at spirit every day ...

Д.Білоус / D.Bilous
Рабів до раю не пускають. Будь вільним!

ipv6 ready