Відео

Зйомки 
З 2001 року з'явився доступ використовувати цифрову міні камеру Panasonic NV DS-28
Panasonic NV DS-28
Одною з особливостей камери, є "сковзний"  IEEE-1394 in/out , це надає можливості відеосигнал з аналогового входу у реальному часі отримувати на цифровому віході. І таким чином оцифровувати аналоговий сигнал з звичайного відеомагнітофона. У нас у домашному роспоряджені є відеомагнітофона Panasonic 6000 Hi-Fi 6 heads.
Весь домашній відеоархів зберігається виключно на miniDV.

За браком зайвого часу на обробку часу небуло - просто зйомки...
З часом ця камера була викуплена мною, а ще з часом стало знімати все менше і менше чого - діти підросли, подій зменшилося.
Випускний доньки - знімав вже на орендовану камеру SONY HD, і бажання знімати на SD зовсім зникло... 


Обробка
Спочатку робилася обробка записів на комп'ютері (через інтерфейс IEEE-1394), і я бачив що запис на DVD носії був з меншою якістю ніж на оригінальній плівці miniDV, тому було прийнято рішення поки-що не затирати  касети, а купувати нові.
Але з часом з'явилося бажжання обробити старі записи уже з використанням кодека H.264. Так як це вже надало можливість максимально зберігати якість у доступному об'ємі носія.


Перегляд
Якщо є вільний час, то переглядаю на 40" телевізорі LCD Samsung - фільми, але тільки не "екранки".
Пріоритетом є фільми у високій якості або HD. Якщо є озвучка українською мовою в першу чергу використовую її або чекаю поки з'явиться з нею.
Зробивши маленький хак телевізору (SamyGO), я тепер можу змінювати пропорції зображення, переглядати фільми через локальну мережу, і перемикати звукові треки.
Ось перелік того що накрило мене з головою.

Детальніше - де коли і чим закінчив дивитися.

Фільми українською:


IPTV:

Робота зі звуком, мікшування, субтитрування

З причини того що якість серіалу "Величне століття - Роксолана " що транслювався на каналі 1+1 не така якісна як у турецькому оригіналі, та й обрізана до формату 3:4, я приєднався до спільноти hurtom.com і вніс свій посильний вклад, створюючи україномовну альтернативну роздачу серіалу у якості HD - 720p (Величне століття. Роксолана (Сезон 3)), сезон 4 у 1080р . Особливості - нумерація серій така як і в оригінальній турецькій, україномовний переклад каналу "1+1".
Ті серії що не мали опублікованого україномовного перекладу, забезпеченні україномовними субтитрами. Завдяки цьому отримав навички роботи з звуком, відео редагування та мікшування, субтитрування.

Присвячується серіалам

Де коли і чим закінчив дивитися

Немає коментарів:


Коли забув ти рідну мову, біднієш духом ти щодня...
When you forgot your native language you would become a poor at spirit every day ...

Д.Білоус / D.Bilous
Рабів до раю не пускають. Будь вільним!

ipv6 ready